Vantu Bank

Exkluzivní soukromá banka pro nadnárodní společnosti, projektové finančníky a finanční instituce.

Vantu Bank je soukromá mezinárodní banka, založená v roce 2013 a registrovaná u Vanuatu Financial Services Commission (VFSC).

Vantu Bank je autorizována a regulována Reserve Bank of Vanuatu (RBV).

Hlavní součástí naší mise je usnadňování bankovních vztahů mezi infrastrukturou a dalšími komunitně prospěšnými projekty a jejich finančníky.

Ve Vantu Bank jsou lidé s rozhodovací pravomocí praktičtí a naši zákazníci oceňují naši schopnost iniciovat, přijímat a reagovat na zprávy SWIFT s vysokou hodnotou výrazně rychleji než velké banky, kde všechny zprávy SWIFT musí procházet několika úrovněmi byrokracie.

Tyto projekty mohou být společně investovány do schválených humanitárních projektů s vládami, jednotlivci s vysokou čistou hodnotou, rodinnými úřady, zajišťovacími fondy, penzijními fondy a nadnárodními korporacemi.

Naši klienti mají kladný vztah hlavně pro humanitární projekty.

Od snižování hladu a nemocí po ekonomický růst je posláním banky Vantu Bank pomáhat našim klientům stát se globálními hráči při řešení globálních výzev.

Spolupráce s našimi klienty při poskytování služeb a řešení jejich bankovních potřeb si Vantu Bank rychle buduje reputaci na globálním finančním trhu.

Bankovní licence

Vantu Bank je clearingová banka, založená v roce 2013 a registrovaná na Vanuatu, mezinárodním finančním centru v Pacifiku.

Naše mezinárodní bankovní licence byla vydána 14. listopadu 2013.

Vantu Bank je autorizována a regulována Reserve Bank of Vanuatu .

Jeho stav lze zobrazit na  www. stránkách RBV .

SWIFT kód

Swiftový kód banky Vantu je VANTVUVU

Vztahy RMA

Pokud nemáte vztah RMA s Vantu Bank, zašlete nám prosím žádost prostřednictvím SWIFT.

Bližší informace o nás https://www.vantubank.com/
Kontaktujte nás .https://www.vantubank.com/

Kontaktní formulář