Astoria Management - Kvetoslav Janik Ltd.

Jsme investičně developerská a poradenská společnost s více než 2 letou historií. Specializujeme se na dlouhodobé investice ve zdravotnictví, finančních službách, maloobchodu, výrobě a realitním developmentu. V odvětvích, ve kterých podnikáme, chceme patřit v inovacích, kvalitě a efektivitě ke špičce.

Stavíme na podnikavosti a profesionalitě, v našem podnikání chceme mít pozitivní vliv na společnost.

O strategický rozvoj společnosti se dělí její partneři, kteří se aktivně podílejí na konkrétních investičních projektech a reálně tak prezentují cíle a hodnoty celé společnosti. Vážíme si prostředí, ve kterém nejenom podnikáme, ale především žijeme.

Vedle podpory charitativních a neziskových projektů je proto naší snahou, aby širší společenská odpovědnost byla patrná ve všech oblastech našeho působení. Soustředíme se především na oblasti vzdělávání, vědy a výzkumu.

PROJECT MANAGEMENT

Project management je soubor aktivit, které zahrnující plánování finančních zdrojů, jejich zajištění, organizaci a řízení za účelem dosažení Vašich specifických cílů.

CORPORATE  FINANCE

Pomáháme naším klientům a partnerům zajistit  potřebné finanční zdroje a bankovní záruky pro financování jejich investičních záměrů.

VENTURE CAPITAL

Specializované fondy soukromého kapitálu jsou součástí investičního portfolia významných investorů, pro které představují významný zdroj zhodnocení.

Kontaktní informace

90. STATE STREET  STE 700 / 40 ALBANY
NEW YORK 12207 USA
ID : 5364770 EIN : 332632449

Mr. Kvetoslav Janík / CEO / PRESIDENT
Mrs. Elena Volokh /  VICE PRESIDENT

Representation for the projects in America
Mr. Alan  Silver / Financial consultant

Representation for the projects in Russia
Mr. Anatolij Smirnov / Director of the area Russia

Representation for the projects in Africa
Mr. Robert O Connor

Kontaktní formulář