Astoria Management, s.r.o.

Jsme investičně developerská a poradenská společnost s více než 5letou historií. Specializujeme se na dlouhodobé investice ve zdravotnictví, finančních službách, maloobchodu, výrobě a realitním developmentu.

V odvětvích, ve kterých podnikáme, chceme patřit v inovacích, kvalitě a efektivitě ke špičce.Stavíme na podnikavosti a profesionalitě, v našem podnikání chceme mít pozitivní vliv na společnost.

O strategický rozvoj společnosti se dělí její partneři, kteří se aktivně podílejí na konkrétních investičních projektech a reálně tak prezentují cíle a hodnoty celé společnosti. Vážíme si prostředí, ve kterém nejenom podnikáme, ale především žijeme.

Vedle podpory charitativních a neziskových projektů je proto naší snahou, aby širší společenská odpovědnost byla patrná ve všech oblastech našeho působení. Soustředíme se především na oblasti vzdělávání, vědy a výzkumu.

PROJEKT MANAGEMENT

Projekt management je soubor aktivit, které zahrnující plánování finačních zdrojů, jejich zajištění, organizaci a řízení za účelem dosažení Vašich specifických cílů.

KORPORATIVNÍ FINANCE

Pomáháme naším klientům a partnerům se zajištěním  potřebných finančních zdrojů a dostupné kvalitní ručení pro financování jejich investičních záměrů .

VENTURE CAPITAL

Specializované fondy soukromého kapitálu jsou součástí investičního portfolia významných investorů, pro které představují naše projekty významný zdroj zhodnocení finančních zdrojů.

Kontaktní informace

ASTORIA  MANAGEMENT, s.r.o.
IČ: 24261084
DIČ:  CZ 24261084

Registrační adresa:
Zahradníčkova 1220 / 20a,
Praha, Česká republika

Doručovací adresa:
AZ TOWER Pražákova 1008/69,
639 00 Brno, Česká republika

Mr. Květoslav Janík / CEO / President
Mrs. Ing. Elena VOLOKH / CFO / Vicepresident

Kontaktní formulář